מנכ"ל בנק הפועלים אריק פינטו: "ההישג, הנזקף לזכות העובדים והמנהלים המוכשרים והמסורים של הבנק, מהווה הכרה בכך שלקוחות בנק הפועלים נהנים מרמת השירות האיכותית הגבוהה ביותר במערכת הבנקאות הישראלית".

15.04.18

תואר "הבנק הטוב ביותר בישראל לשנת 2018" הוענק לבנק הפועלים על ידי המגזין היוקרתי Global Finance. זו השנה השביעית ברציפות שהמגזין מעניק את התואר הזה לבנק הפועלים.

ההכרזה על בחירת בנק הפועלים נעשתה במסגרת בחירת המגזין בבנקים הטובים ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם. הבחירה נעשתה ע"י צוות עורכי Global Finance, בהסתמך על בדיקות מקיפות והתייעצויות עם אנליסטים וממלאי תפקידים שונים במערכות הבנקאות והפיננסים. בין הקריטריונים שנלקחו בחשבון בבחירה - גידול בהיקף הנכסים, רווחיות, התפשטות גיאוגרפית, קשרים אסטרטגיים, פיתוחים עסקיים חדשים וחדשנות במוצרים. לכך נוסף סקר שערך Global Finance בקרב קוראיו - שרובם בנקאים ומומחי פיננסים בכירים - במטרה להגביר את מהימנות התוצאות.  במטרה לחזק את תהליך בחירת הבנקים הטובים ביותר.

מנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו, אמר": אנו גאים מאוד על הזכייה בתואר "הבנק הטוב בישראל" זו השנה השביעית ברציפות, מטעם המגזין רב היוקרה .Global Finance הפרס מהווה הכרה של גוף מקצועי מוביל בעולם בכך שלקוחות בנק הפועלים נהנים מרמת השירות הגבוהה ביותר במערכת הבנקאות הישראלית, וכי בנק הפועלים הוא המצטיין בישראל מבחינת הצלחתו להתאים את מוצריו ושירותיו לצרכי לקוחותיו, לצד מאמץ מתמשך לקדם חדשנות טכנולוגית המוסיפה ערך ללקוחותינו. אני מבקש להודות ל- Global Financeובעיקר לעובדים והמנהלים המוכשרים והמסורים של בנק הפועלים, שההישג נזקף לזכותם".

פרס "הבנק הטוב ביותר בישראל" יוענק בטקס חגיגי במסגרת הכנס השנתי של קרן המטבע הבינלאומית, המתוכנן להיערך בוושינגטון בחודש אוקטובר הקרוב.