בנק הפועלים ו-MAX חתמו על הסכם להנפקה ותפעול של כרטיסי אשראי ללקוחות הפועלים

16.4.19

בנק הפועלים ו-MAX הודיעו היום, יום ג', 16.4.2019, על חתימת הסכם הנפקה משותפת ותפעול הנפקת כרטיסי חיוב ללקוחות בנק הפועלים. מדובר בצעד משמעותי ביישום רפורמת שטרום ע"י הבנק ו-MAX. על פי ההסכם ינפיקו הצדדים כרטיסי אשראי ללקוחות הבנק ותפעולם יבוצע על ידי MAX.

ההסכם שנחתם הבוקר לתקופה של שש שנים, כולל את התנאים המסחריים, הסדרי התפעול ומתן השירותים על ידי MAX לכרטיסים שיתופעלו על ידה עבור לקוחות בנק הפועלים. ההסכם ייכנס לתוקף לאחר קבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים.

את ההסכם מטעם בנק הפועלים הובילו ארז יוסף, הממונה על חטיבת אסטרטגיה, משאבים ותפעול, עופר קורן, הממונה על החטיבה הפיננסית, ניב פולני, מנהל יחידת הפיתוח העסקי ואמיר שפירא, מיחידת הפיתוח העסקי. את ההסכם מטעם MAX הובילו אוהד מימון, סמנכ"ל פיתוח עסקי ואסטרטגיה, טל כהן, סמנכ"ל לקוחות עסקיים וטלי הולנברג, מנהלת צוות פרוססיניג.

אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים, אמר: "אנו מציינים היום אבן דרך נוספת ביישום הרפורמה בבנקאות על ידי מתן הצעת ערך נוספת ללקוחות בנק הפועלים. תחום כרטיסי האשראי עובר שינויים משמעותיים ואנו פועלים מתוך מחויבות עמוקה להעניק ללקוחותינו את מגוון האפשרויות בעולם התשלומים בכלל ובתחום כרטיסי האשראי בפרט".

רון פאינרו, מנכ"ל MAX, אמר: "החתימה על ההסכם היום היא עוד ציון דרך משמעותי בשינוי ההיסטורי המתחולל בענף כרטיסי האשראי והבנקאות. זאת הזדמנות גדולה עבורנו לעבוד עם הבנק הגדול במדינה, ואני מקווה ששני הצדדים יעבדו יחד מהר ויעיל כדי שמקס תחל בהנפקת כרטיסי ללקוחות בנק הפועלים בהקדם. הנפקה משותפת תרחיב את האפשרויות שיוצעו ללקוחות בנק הפועלים ואני בטוח שהם ייהנו ממה שיש לנו להציע ובכלל זה תכנית הפינוקים שלנו. בחודשים האחרונים, במסגרת מו"מ מכבד ומאתגר, נבנו יחסים של אמון ושותפות יחד עם מחויבות לעבודה מהירה. אני בטוח שנהיה שותף טכנולוגי יעיל וזריז, נביא יחד חדשנות וערך מוסף בפעילות התשלומים של הבנק".