"וואי וואי וואי, סוף שנה"

19.11.18

הבנק פונה לעסקים קטנים ובינוניים הנמצאים בתהליכי התרחבות וצמיחה
שיר הנושא של הקמפיין מציג במרכז חקלאי על פי שיר מוכר לכל ישראלי "החווה של הדוד משה", ומבוצע ע"י אריק סיני וסינגולדה.
קמפיין שילוט בכיכובם של לקוחות עסקיים של הבנק.
שביל העסקים של ישראל – שלל אירועים והרצאות מצפון ועד דרום בהובלה של "המרכז לצמיחה פיננסית".


בנק הפועלים יצא בקמפיין חדש, תחת הכותרת "וואי וואי וואי, סוף שנה", המציע ללקוחותיו העסקיים ליווי של בנקאי מומחה לעסקים בהחלטות החשובות של סוף השנה – רכש, מלאי, תשלום לספקים, תיאום מס, אגרות וכו'.

 לדברי המשנה למנכ"ל והממונה על החטיבה הקמעונאית, רונן שטיין: "כחלק מהמובילות של הבנק בסקטור העסקי, ובהמשך למהלכים בשנים האחרונות שניכסו לבנק את מגזר העסקים הקטנים בישראל, הבנק פונה ללקוחות עסקיים קטנים ובינוניים הנמצאים בצמיחה ובהתרחבות ומלווה אותם בתהליכים אלו".

 הבנק יציע גם הלוואת סוף שנה בריבית אטרקטיבית של החל מפריים + 1.9% עם אפשרות דחיית תשלום לחצי שנה. "לטובת הקמפיין בחרנו בשיר שמוכר לכל ישראלי, המספר סיפור של עסק - החווה של דוד משה", אומר אסף אזולאי, מנהל מטה שיווק ופרסום בבנק. "במסגרת המהלך, נציג גם דילמות של עסקים בכלי תוכן ודיגיטל, עם עצות מהבנקאים של בנק הפועלים ושל המרכז לצמיחה פיננסית". השיר מבוצע ע"י הזמר אריק סיני והגיטריסט אבי סינגולדה.

 בנוסף, יוצגו בקמפיין לקוחות עסקיים של הבנק, בהם אלי באשר, "רשת מעדניות באשר פרומז'רי"; שירה שחם, "מאפית בר לחם"; אלון מזרחי, "מומדיה סחר ושיווק"; אור חנוכה, "מעדניית חוות נעמי". בעל עסקים נוסף שיופיע בקמפיין הוא עובדיה הדאיה, יזם בעל מוגבלות מר"ג. הקמפיין מבוצע בהובלת משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי.

 בהמשך החודש הבנק ייצא במהלך "שביל העסקים של ישראל", במסגרתו ייערך מסע של חודש לאורך יישובי ישראל, שיציג את המגוון האדיר של העסקים בישראל, והפסיפס האנושי המתלווה לו. יתקיימו שלל אירועים והרצאות העשרה ביישובים שונים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום, בהובלה של המרכז לצמיחה פיננסית, כולל 3 ימים של השתלמויות לעסקים קטנים באילת. שיאו של החודש יסתיים בקריאה לרכישה ביום העסקים הקטנים ה-6, ב-21.12.18.

 את שביל העסקים של ישראל בחר הבנק לפתוח ביישובי עוטף עזה.
סוף שנה