פותחים חשבון ב 7 דקות!
פותחים חשבון ב 7 דקות!

חשבון צעיר עם סוואג

חשבון פועלים YOUNG

חשבון פועלים YOUNG


מה זה בכלל חשבון עם סוואג?

אייקון
די עם החלסטרה!
לא משלמים על עמלות עו"ש בסיסיות
(לא על פעולות פקיד ולא על פעולות בערוץ ישיר)

אייקון
Sweet 16
יש יותר מתוק מלנהל את החשבון לבד מהנייד כשאתם בני 16?
אייקון
צ'ה-צ'ינג
הזמנתם כרטיס דיירקט צעיר?
תוכלו ליהנות ממתנה בשווי 150 ש"ח ב - TERMINAL X
עדיין אין לכם חשבון? להיות YOUNG זה הדיבור!
אז מה עושים?
 • אתם בגיל הנכון (16-20)? מעולה! מורידים את אפליקציית OPEN של בנק הפועלים
 • פותחים חשבון פועלים  YOUNG
 • מורידים את אפליקציית בנק הפועלים לניהול חשבון כדי לפעול בחשבון
 • מזמינים כרטיס מסטרקארד דיירקט צעיר משלכם
 • מקבלים מתנה בשווי 150 ש"ח לקניות ב תמונה

אז למה לפתוח חשבון בפועלים YOUNG? 
 

 • תקבלו הנחה של 100% על עמלות עובר ושב בסיסיות בחשבון, שהן עמלת פעולה על ידי פקיד ועמלת פעולה בערוץ ישיר. מה שאומר שלא תשלמו עמלות על פעולות כמו: משיכה מבנקט, הפקדת מזומן, הפקדת שיק ועוד. ההטבה כל זמן שהחשבון משויך למועדון "פועלים צעיר" ועד גיל 20.
 
 • תוכלו להזמין כרטיס מאסטרקארד דיירקט צעיר בינלאומי משלכם: לשלם בחנויות, למשוך כסף בארץ ובחו״ל ולעשות קניות אונליין. 
  שכחתם את הכרטיס בבית? ניתן לבצע משיכת מזומן מבנקט ללא כרטיס שזה אומר להזמין מזומן באתר או באפליקציה ולמשוך אותו מהבנקט הקרוב. איך מזמינים כרטיס כזה? באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, אפליקציית בנק הפועלים, הגעה לאחד מסניפי הבנק או בשיחה טלפונית למוקד השירות של הבנק במספר 2407*.
 
 • ממש פשוט לעקוב אחרי מה שקורה בחשבון. יש לנו אפליקציה שתאפשר לכם לצפות בהכנסות ובהוצאות בזמן אמת, כך שתמיד תהיו בשליטה על הכסף שלכם.

מה עוד חשוב לדעת?

פתיחת חשבון היא פעולה נפרדת מהזמנת כרטיס, לאחר פתיחת החשבון ואישורו ע"י הבנק ניתן להזמין את הכרטיס באחד מהערוצים הבאים: אתר האינטרנט של הבנק, אפליקציית בנק הפועלים, אחד מסניפי הבנק או בשיחה טלפונית למוקד השירות 2407 *
לקוח בגילאי 16 עד 20 ויש לו חשבון קיים, יכול להשתתף בפעילות ובתנאי שעדיין לא הונפק לו בחשבון כרטיס חיוב מידי (וגם לא כרטיס אשראי). 
כחלק מתנאי ההשתתפות, יש להזמין באמצעות אחד מערוצי השירות של הבנק או בסניף כרטיס מסטרקארד דיירקט צעיר שהוא כרטיס חיוב ראשון בחשבון.
בכפוף לתנאי התקנון
אם יש לכם כרטיס UPקארד או כרטיס בנקט, תוכלו להשתתף ובלבד שעדיין אין לכם בחשבון כרטיס חיוב מידי (וגם לא כרטיס אשראי).
 1. לקוחות הבנק בעלי חשבון קיים בגילאי 16 עד 20, אשר יזמינו בחשבונם בבנק, בתקופת המבצע, כרטיס מסטרקארד דיירקט צעיר שהוא כרטיס חיוב ראשון בחשבונם בבנק, כלומר שעד תחילת תקופת המבצע לא הונפק להם, באותו חשבון בבנק, כרטיס חיוב מידי או כרטיס אשראי
 2. לקוחות חדשים, בגילאי 16 עד 20, אשר בתקופת המבצע יפתחו חשבון באמצעות אפליקצית open או באמצעות אחד מסניפי הבנק ופתיחת החשבון תאושר על ידי הבנק ובנוסף יזמינו בחשבון זה, בתקופת המבצע, כרטיס מסטרקארד דיירקט צעיר שהוא כרטיס חיוב ראשון באותו חשבון. לעניין זה כרטיס חיוב ראשון משמעו שמיום פתיחת החשבון במהלך תקופת המבצע, לא הונפק להם, באותו חשבון, כרטיס חיוב מידי אחר או כרטיס אשראי.
ההטבה תינתן ל-1,500 לקוחות שיעמדו בתנאים המפורטים בתקנון. לכן, גם אם יותר מ-1,500 לקוחות יעמדו בתנאי התקנון, רק 1,500 מהם יוכלו לקבל את ההטבה.
הזכאות להטבה תיקבע לפי סדר קדימות אישור כרטיס מסטרקארד דיירקט צעיר שהוא כרטיס חיוב ראשון בחשבון.
ההטבה הינה קוד המאפשר קבלת "קרדיט" מטרמינל איקס אונליין בע"מ ("החברה") בערך כספי של 150 ₪ לקניות באתר החברה.
על מנת לעשות שימוש בקרדיט יש לפתוח חשבון אישי באתר החברה ולטעון את הקרדיט לחשבון זה עד 31.12.2022.
פרטים נוספים בתקנון>>
 

חשוב לדעת

 • תקנון המבצע – ניתן לצפות, להדפיס או לשמור.
 • פתיחת החשבון באמצעות אפליקציית open מיועדת ללקוחות תושבי ישראל בגיל 16 ומעלה, והיא בכפוף לתנאי האפליקציה, לתנאי הבנק והשירותים השונים, וכן מותנית במכשירים תומכים. פתיחת החשבון בפועל מותנית בבדיקה ובקרה של הבנק על פי סדרי עבודתו ואישורו.
 • לקוח הפותח חשבון בגילאי 16 עד 18: צירוף חשבון העו"ש ל"מועדון פועלים צעיר" במעמד פתיחת החשבון יהיה אוטומטי. ניתן לפתוח חשבון גם באפליקציית open.
 • לקוח הפותח חשבון בגילאי 18 עד 20:  במעמד פתיחת החשבון בסניף יש לבקש מהסניף את צירוף החשבון ל"מועדון פועלים צעיר". לקוח הפותח חשבון באמצעות אפליקציית open יפנה לסניף או יפנה באמצעות ערוץ השירות "פועלים בטלפון" על מנת לצרפו למועדון פועלים צעיר.
 • לפתיחת חשבון צעיר יש להגיע עם תעודת זהות.  ההצטרפות כפופה לתנאי "בקשת הצטרפות למועדון צעיר נוער". 
 • הנפקת כרטיס דיירקט צעיר מיועדת לגילאי 16 ומעלה או לנוער עובד מגיל 15 וכפופה לאישור הבנק ותנאיו.
 • ההנחה על עמלת דמי כרטיס הנכללת בהסדר "מועדון פועלים צעיר", תינתן רק על כרטיס חדש שהונפק לאחר שחשבון העו"ש צורף להסדר "מועדון פועלים צעיר".
 • הסדר ההנחות "מועדון פועלים צעיר" יסתיים אוטומטית במועד המוקדם משני אלו: (1) זיכוי החשבון במשכורת חייל או (2) הגעה של אחד מבעלי החשבון לגיל 20.
  עם זיכוי החשבון במשכורת חייל יבוא לידי סיום צירוף חשבון העובר ושב של הלקוח ל"מועדון פועלים צעיר", ויתחיל צירוף החשבון ל"מועדון פועלים חייל" בהתאם לתנאי "מועדון פועלים חייל". הצירוף ל"מועדון פועלים חייל" יופסק, בין היתר, אם יופסק זיכוי החשבון במשכורת חייל. "זיכוי במשכורת חייל": זיכוי אחד או יותר בחשבון של משכורת מצה"ל, או משירות לאומי או ממג"ב, ללקוח שהוא בגיל 17 לפחות. 
 • הבנק יהיה רשאי לשנות ו/או להפסיק ו/או להביא לידי סיום, מעת לעת, את הסדרי ההטבות במועדון פועלים צעיר או את ההטבות או חלק מהם.
 • מבצע "פועלים Young" יחל החל מיום 1.8.2022 בשעה 16:00 (שעון ישראל) ועד ליום ה-31.8.2022 בשעה 23:59