3 דרכים להרחיב את קהל הלקוחות של העסק
3 דרכים להרחיב את קהל הלקוחות של העסק
3 דרכים להרחיב את קהל הלקוחות של העסק


כבעל עסק קטן אתה טרוד בניהול היומיומי של העסק אבל במיוחד בתקופה של האטה במשק המפתח לחוסן של העסק הוא הגדלת בסיס הלקוחות, גם מעבר לקהל הלקוחות הקבוע והנאמן. ניתן להרחיב את קהל הלקוחות של העסק, בין היתר, באמצעות ניהול דאטה חכם, שיווק יצירתי, הרחבת סל השירותים שהעסק מציע, פריסה באזורים גיאוגרפיים חדשים ועוד. בנק הפועלים, המעוניין לתמוך בלקוחותיו, חבר לחברות מובילות כגון Google, Wix ,Fiverr ,Easy ו Gett מציעים ללקוחות הבנק בימים אלה מגוון פתרונות לקידום העסק בתקופה מורכבת זו.


הנה 3 דרכים שיובילו את העסק שלכם ללקוחות חדשים: 
1
השתמשו ב-Goggle Ads (כי התקציב מוגבל)
פרסום בגוגל הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לקידום העסק שלכם, בעיקר עסקים קטנים, בתקופה זו. כשבאים לקדם מותג או חנות, עם תקציב לא גבוה במיוחד, ניתן להקים קמפיין ולקדם את העסק ואת המוצרים שלכם. זכרו! לפני הפרסום תעשו את המחקר שלכם, תציבו מטרות, תבדקו מה המתחרים שלכם עושים, תחליטו על מסרים חזקים ורלוונטיים ולכו על זה.
2
מערכת CRM (כי ידע זה כוח)
אולי ביקרו אצלכם בעבר לקוחות רלוונטיים שכעת אינם בקשר אתכם וחבל. מערכת CRM, כלומר מערכת לניהול קשרי לקוחות, היא כלי ניהולי דיגיטלי שמציג בכל רגע נתון תמונה עדכנית ומלאה על לקוחות העסק: פרטים אישיים, פרטי התקשרות, רכישות שביצעו, תיעוד התקשרויות והתכתבויות שנעשו איתם וכו׳. לבניית מערכת יחסים עם הלקוחות יש חשיבות, בין אם יש לכם מאגר קטן של לקוחות או קהל של לקוחות שאותם אתם פוגשים לעתים רחוקות. בעלים של עסקים קטנים יכולים לעשות את אותו הדבר בדרכים פשוטות למדי, כמו יצירת תוכן בניוזלטר או באתר אינטרנט, יצירת קהילה מסביב למוצרים ולשירותים המוצעים על-ידם והפיכת היחסים עם הלקוחות למשהו כייפי ומתגמל. כדי ליצור מאגר נתונים, ניתן למשל להציע ללקוח להרשם למועדון, לקבל הנחה של 10% במעמד הקנייה. תוכלו להכין טמפלט לדיוור או הודעה יומית שתוכלו לשלוח ללקוחות עם הצעה ייחודית להיום או מוצר חדש שאתם מציעים.
3
תתחילו להציע שירות משלוחים (כי העסק שלכם צריך להגיע לכוווווולם)
אחת הדרכים להרחיב את קהל הלקוחות של העסק, היא להרחיב את הפריסה הגיאוגרפית של העסק עצמו. לשם כך כדאי להיעזר בשירות משלוחים מהיר ומשתלם, שיאפשר לשלח את המוצרים שלכם ללקוחות בכל רחבי הארץ. Gett Deliveryלעסקים הוא שירות שליחויות מהיר ויעיל לכל רחבי הארץ המותאם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ומאפשר ללקוח לעקוב אחר החבילה שנשלחת, לחשב מראש את עלות המשלוח ולבחור את מיקום המשלוח – לתיבת דואר קרובה, עד פתח הבית, אל המשרד וכו׳.
אם אתם לקוחות בנק הפועלים ומעוניינים לפרסם את העסק, לבנק הפועלים וgoogle יש הטבה מיוחדת עבורכם או אם אתם זקוקים לניהול נסיעות ומשלוחים לעסק בקלות ובנוחות, לבנק הפועלים ול-Gett יש הטבה לעסק שלכם, בכפוף לתקנון.  
לצפייה בהטבה >> לחצו כאן