בנק הפועלים משיק מערכת ניהול פיננסי דיגיטלית ללקוחות העסקיים

Cash management מצטרף למגוון המוצרים הדיגיטליים של בנק הפועלים, המאפשרים למנהלים לנהל את עסקיהם באופן יעיל ונוח * בין היתר, יוכלו המשתמשים במערכת לקבל את כלל הנתונים הפיננסיים הנחוצים להם – מחשבונות החברה בכל הבנקים

מנהלים, תכירו את המנהל הפיננסי החכם שלכם: בנק הפועלים משיק את Cash management, כלי דיגיטלי פיננסי מתקדם ללקוחותיו העסקיים שמאפשר להם לנהל את העסק באופן היעיל ביותר.

 

Cash management מאפשר למנהלי עסקים לקבל נתונים פיננסים הנחוצים להם בניהול הפעילות השוטפת ומסייע לנהל את עסקיהם באופן מיטבי, תוך חיסכון בעלויות ושיפור תהליכים.

 

נציגי בנק הפועלים יסייעו אישית ללקוחות המשתמשים במערכת החדשה, יגיעו לבית העסק שלהם כדי להטמיע את המערכת וידריכו אותם כיצד ניתן להתאים אותה לסוג הפעילות הספציפי של העסק שלהם – כך שיוכלו לנהל את תהליכי הבקרה על העסק באופן ההולם את צרכיהם.

 

"Cash management מצטרף למדף המוצרים הדיגיטליים המתקדמים של בנק הפועלים", אמר הממונה על החטיבה העסקית בבנק הפועלים, יעקב אורבך, "אנו משוכנעים כי מגוון היכולות של הכלי החדש יתרום רבות לבעלי תפקידים בחברות בכל הקשור לניהול הפיננסי באופן המיטבי והיעיל ביותר".

 

הממונה על חטיבת החדשנות בבנק הפועלים, אבי כוכבא, ציין כי המוצר החדש מושק במסגרת חזון "אישי, אנושי וטכנולוגי" של הבנק. "תפיסת העולם של בנק הפועלים שמה את החדשנות הטכנולוגית במרכז העשייה, ופועלת לספק ללקוח את מגוון הכלים – הדיגיטליים והאנושיים – שיסייעו לו לנהל את עסקיו", אמר כוכבא.

 

בין היתר מאפשר הכלי החדש לבצע התאמה בין התנועות החזויות לבין המתרחש בפועל לקבל התראות ודו"חות  ומעניק תמונה פיננסית נרחבת, המסייעת להם לקבל החלטות באופן מהיר ונוח.

 

באמצעות Cash management ניתן לבצע, בין היתר, את הפעולות הבאות:

  • הפקת תחזית תזרים מזומנים עתידית (טווח ארוך או קצר), על פי פעילות החברה ויתרות הבנק
  • התאמה אישית של השירות בהתאם לסוג העסק והענף אליו משתייך העסק
  • התאמת בנקים שוטפת- השוואת פעילות יום עסקים בפועל לעומת המתוכנן באופן אוטומטי
  • מנגנון התראות אוטומטיות על פעילות מבוקשת
  • ניתוח התזרים בדיעבד והפקת מידע מצטבר על פעולות החברה וביצועיה וניתוח מגמות מהותיות בעסק
  • ניהול עסקאות מימוניות – הלוואות, פיקדונות, נגזרים
  • אחזור מידע גמיש ומתקדם עד שלוש שנים אחורה


WPS2, render time:1907 mSec