כך תוכלו גם אתם לשלם בכל בית עסק, בלי להקיש קוד סודי

כך תוכלו גם אתם לשלם בכל בית עסק, בלי להקיש קוד סודי


עדיין מנסים להיזכר בקוד הסודי שלכם? הכירו את כרטיס האשראי שיאפשר לכם לשלם ישירות מהנייד, ליהנות מההטבות הכי משתלמות שיש, ולעקוב אחרי כל ההוצאות במקום אחד

בעולם של היום, רובנו נדרשים לזכור סיסמאות כמעט בכל מקום. החל מהסיסמה לתיבת המייל שלנו, דרך הסיסמה לחשבון הבנק ועד לסיסמה לפייסבוק. ואז כשאנחנו עוצרים בחנות כדי להתחדש בחולצה שרצינו, מגיע תורו של הקוד הסודי לכרטיס האשראי. במציאות שבה לרבים מאיתנו יש יותר מאשראי אחד, מי מצליח להיזכר בקוד הנכון ברגע האמת? 


bitcard הינו כרטיס אשראי חדש (המונפק על ידי חברת כאל) המאפשר למצטרפים אליו לשלם בחנויות בעזרת אפליקציית bit – בצורה פשוטה וחכמה שמתאימה למציאות של ימינו. איך זה עובד? נכנסים ל-bit, מזמינים את הכרטיס בתהליך מהיר מאוד, ואם יש לכם מכשיר אנדרואיד אתם יכולים מיד להתחיל לשלם באמצעות bit בחנויות! בלי לשלוף כרטיס פיזי ובלי צורך לזכור קוד סודי. 


תשלום מאובטח, מהיר ונוח מתמיד

מחזיקי bitcard יכולים ליהנות מתהליך הרכישה במגוון בתי עסק נבחרים, בצורה נוחה וקלה. מדובר בתהליך סופר-ידידותי, שיכול להתבצע בכל חנות שבה מותקנות קופות שתומכות בשירות. את הקופות הללו תוכלו לזהות בקלות, על ידי סימון ה-EMV (שלושה פסים שמזכירים WiFi) שמופיעים עליהן. 

התשלום בחנות באמצעות אפליקציית bit הוא לא רק נוח ומהיר אלא גם מאובטח. מעבר לכך שתקן ה-EMV מיועד למנוע הונאות והעתקות כרטיסים, התשלום עצמו מתבצע רק לאחר שחרור נעילת הנייד שלכם עם הסיסמה הפרטית הקבועה שלכם. זאת כדי לוודא שאיש מלבדכם לא יוכל לבצע עסקאות בכרטיס האשראי שלכם. בעלי מכשירים ניידים שאין להם נעילת מסך, יוכלו לאשר את העסקה באמצעות טביעת אצבע באפליקציה או על ידי הקשת הקוד שלהם ב-bit. 


כרטיס האשראי שמצליח לעמוד בקצב שלכם

מוכן לשימוש תוך דקות ספורות, מגיע גם בגרסה דיגיטלית, מתאים לשימוש בחו"ל ומעניק המון הטבות שוות. אם עדיין לא השתכנעתם, היתרונות הבאים יגרמו לכם להצטרף למהפכה של bitCard:
  • תהליך ההנפקה הכי פשוט שיש – חשבתם שצריך לחכות לכרטיס אשראי חדש? כבר לא. הנפקת bitCard אורכת מספר דקות בלבד, ותוכלו להנפיק אותו בקלות. בסיום התהליך תקבלו כרטיס דיגיטלי מוכן לשימוש, שכמובן גם מתעדכן אוטומטית כאמצעי התשלום הנבחר שלכם ב-bit. רוצים גם פלסטיק מגניב להשוויץ בו? הכרטיס הנחשק בצבעי ה-bit יישלח אליכם תוך מספר ימים עם שליח.
  • קל לשלם איתו בכל מקום – מדובר בעסקת כרטיס אשראי רגילה לכל דבר, כמו שהייתם רגילים אליה עד היום. היתרון הוא שאתם לא זקוקים לכרטיס הפיזי, ואם שילמתם עד היום עם הכרטיס גם בחו"ל – תוכלו להמשיך ולעשות זאת. מה שאומר שבנסיעה הבאה שלכם, יש לכם יותר סיבות להשאיר את כרטיס האשראי במלון ואולי תיפרדו סוף-סוף מחגורת הכסף שמתחת לחולצה.
  • מחכות לכם הנחות והטבות קבועות במגוון רשתות, ברים ומסעדות – עם 10% הנחה ועד 250 ש"ח בשנה ב-Wolt, gett, גוד פארם, ארומה תל אביב, גולף, סטימצקי, הברים והמסעדות של קבוצת נוקס כמו הביר גארדן ועוד, איך אפשר לסרב? בנוסף, תוכלו ליהנות גם מכל ההטבות בחנות ההטבות של כאל, השמורות למחזיקי הכרטיס והמפורטות באתר לפי תקנוני ההטבה
  • בלי בלאגן במעקב אחר ההוצאות שלכם – כשכל השימושים שאתם עושים באפליקציית ב-bit ועכשיו גם הרכישה בחנויות יופיעו כולם במסך אחד באפליקציה, אתם תמיד יכולים לדעת על מה הוצאתם ואיפה.

ואם כל זה לא מספיק, תוכלו ליהנות מפטור מדמי כרטיס למשך שנתיים, ואפילו מתנת הצטרפות של עד 250 ₪ ב-BUYME.

רוצים לשאול עוד שאלה או לקבל פרטים?
כל המידע על bitcard והסברים נוספים אודות ההצטרפות, מחכים לכם כאן 
 

חשוב לדעת

  • בכפוף לתקנון, לתנאי השימוש ולפרטים באתר
  • .bitcard- אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה מעמיד האשראי: כרטיסי אשראי לישראל בע"מ (כאל). הנפקה ע"י כאל ע"פ שיקול דעתה ובאחריותה. על ההנפקה והשימוש בכרטיס יחולו "תנאי הסכם ההצטרפות לקבלת כרטיס אשראי" של כאל.
  • תשלום ללא מגע במכשירי אנדרואיד תומכים ובכרטיסי חיוב שאושרו לשימוש. כפוף להסכם ההנפקה, לתנאי השימוש בכרטיס ושל bit.
  • שוברי חברת BUYME עד 250 ₪ בשנה במצטבר ובכפוף להנפקה ו/או שימוש. 10% בבתי עסק משתתפים ועד 250 ₪ בשנה במצטבר ללקוח. בכפוף לתקנוני הפעילות.