להסתובב עם ארנק, זה הכי 2020!
מהיום מתחילים לשלם עם הנייד

להסתובב עם ארנק, זה הכי 2020!

מהיום מתחילים לשלם עם הנייד


עדיין מסתובבים עם ארנק? הגיע הזמן להתקדם. בבתי העסק המובילים בארץ כבר משלמים עם הנייד, ואלה כל הסיבות שיגרמו גם לכם להצטרף

לא יוצאים מהבית בלי ה"שלישייה המנצחת" שכוללת מפתחות, סמארטפון וארנק? החדשות הטובות הן שעל פריט אחד מהרשימה אתם יכולים להתחיל לוותר. אחרי שהתרגלתם להזמין אוכל עם הנייד, לרכוש כרטיס אוטובוס מרחוק ולהעביר כסף גם למאמן הכושר או השיפוצניק, הגיע הזמן להיפרד מהארנק ולהתחיל לשלם עם הסמארטפון שלכם גם בחנויות. 


תשלום מהנייד: איך זה עובד? 

שיטת התשלום שמגיעה בימים אלה לישראל, מבוססת על הצמדת הנייד למסוף בקופה. מה שאומר, במילים אחרות, שהנייד שלכם הופך לארנק לכל דבר. אז אם יש לכם מכשיר אנדרואיד וכרטיס שתומך בשירות, אתם כבר לא צריכים למסור בחנות את כרטיס האשראי ולהקיש את הקוד סודי (שגם ככה רבים מאיתנו לא זוכרים). נכנסים לאפליקציית bit, מצטרפים ל"תשלום מהנייד", וזה הכול. הגעתם לחנות? משחררים את נעילת המכשיר, מקרבים את הסמארטפון לקופה שתומכת בשירות ומתחדשים! 

מהפכת התשלום בחנות ב-bit מגיעה בתקופה רלוונטית מתמיד, שבה הדרך שבה אנו משלמים עוברת את אחד מהשינויים המשמעותיים של השנים האחרונות. אנחנו מושכים פחות כסף, מעדיפים לבצע רכישות מרחוק, ובגלל הקורונה גם נוקטים בריחוק חברתי. נוכח האתגרים הרבים שנלווים למצב החדש, טבעי שנזדקק לצורת תשלום שתעמוד בדרישות העדכניות שלנו. כזו שתשאיר את אמצעי התשלום בידיים שלנו ושתדאג לשמור על הפרטים האישיים שלנו הכי בטוחים שיש. 

תשלום על ידי קירוב הנייד לקופה, מאפשר לנו לוותר על מסירת כרטיס אשראי למוכר או הקשת הקוד על גבי מכשיר שרבים כבר נגעו בו לפנינו. ומאחר שלא ניתן לשלם ללא ביטול נעילת המכשיר או הזדהות אישית באמצעות טביעת אצבע או הסיסמה הקבועה שלכם ב-bit, אין סיבה לדאוג מגניבת פרטים. התשלום מבוסס על טכנולוגיית EMV, עומד בתקן לעסקאות בטוחות ומניעת הונאות ובטוח יותר מהפס המגנטי. 
 


בדרך לסרט, בארוחת הבוקר ואפילו בחו"ל

בתקופה שבה העולם כולו עובר לתשלום באמצעים חכמים יותר, סביר שנמצא את עצמנו בעתיד הקרוב משתמשים בנייד כתחליף מלא לארנק. מה שיהפוך את שיטת התשלום ללא מגע לפתרון המועדף עלינו בחנות הבגדים, בכניסה לבית הקולנוע וגם בבתי הקפה ובמסעדות. 

העסקה היא עסקת אשראי רגילה לכל דבר, כמו שהייתם רגילים עד היום, רק שהיא מתבצעת באמצעות הנייד שלכם. המשמעות היא שכל היתרונות וההטבות של כרטיס האשראי ימשיכו ללוות אתכם, ותוכלו גם לצפות בעסקאות שביצעתם באפליקציה כדי להישאר עם אצבע על הדופק. אם האשראי שלכם תומך בביצוע עסקאות בחו"ל, תוכלו להשתמש בתשלום ללא מגע באמצעות אפליקציית bit במגוון רשתות בארץ ובעולם, בכל קופה שתומכת בשירות ובאופן מאובטח. 

אין ספק שעולם התשלומים עומד להשתנות לחלוטין בזכות אפשרות תשלום ללא מגע באמצעות אפליקציית bit, ואתם ממש לא רוצים לפספס את זה! אז לפני שאתם יוצאים לשופינג הקרוב, זה הזמן להתקדם לשיטת תשלום שמבינה אתכם. 

יש לכם מכשיר אנדרואיד וכרטיס האשראי שלכם לא תומך בביצוע עסקאות מהנייד? הזמינו bitcard ותוכלו להתחיל לשלם ללא מגע באמצעות אפליקציית bit בחנויות ולקבל המון הטבות שוות: עד 250 ₪ בשנה ב- BUYME וגם 10% הנחה במגוון מותגים, מסעדות וברים: ב-Wolt, gett, גוד פארם, ארומה תל אביב, גולף, סטימצקי, אמש, רובי, ביר גארדן ועוד.
לא מספיק עבורכם? קבלו גם את ההטבות השמורות למחזיקי הכרטיס בחנות החוויות של כאל. 
 

חשוב לדעת

  • תשלום ללא מגע במכשירי אנדרואיד תומכים ובכרטיסי חיוב שאושרו לשימוש. כפוף להסכם ההנפקה ולתנאי השימוש בכרטיס ושל bit.
  • bitcard- אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה מעמיד האשראי: כרטיסי אשראי לישראל בע"מ (כאל). הנפקה ע"י כאל ע"פ שיקול דעתה ובאחריותה. על ההנפקה והשימוש בכרטיס יחולו "תנאי הסכם ההצטרפות לקבלת כרטיס אשראי" של כאל.
  • שוברי חברת BUYME עד 250 ₪ במצטבר ובכפוף להנפקה ו/או שימוש. 10% בבתי עסק משתתפים ועד 250 ₪ בשנה במצטבר ללקוח. בכפוף לתקנוני הפעילות.