מצמידים ושילמתם:
הכירו את שיטת התשלום המהפכנית שמשנה את החיים

מצמידים ושילמתם:

הכירו את שיטת התשלום המהפכנית שמשנה את החיים


זמינה בכל רגע ובכל מקום, קלה לשימוש והכי בטוחה שיש. אם אתם עדיין מחפשים את המזומן או מנסים להיזכר בקוד לאשראי, הגיע הזמן להתקדם לשיטת הקנייה החדשה שכולם מדברים עליה. 


בכל תור לקופה תמצאו בדרך כלל כמה סוגי לקוחות. אלה שמחטטים בארנק בחיפוש אחר הסכום המדויק, אלה שמנסים להיזכר בקוד לכרטיס האשראי, אלה שמחפשים את האשראי עצמו, וכמובן גם הלקוח האחד שתמיד מגיע מוכן לרגע התשלום. אם הייתם שמחים להיפרד מהארנק לטובת דרך תשלום נוחה יותר, הגיע הזמן שתתקדמו לתשלום מהנייד.


לשלם ומיד – בקלות ומהנייד

רבים מאיתנו לא נהנים להיסחב עם הארנק לכל מקום, ומעדיפים לשלם בדרכים פשוטות יותר. זו הסיבה שהפכה את אפליקציית bit, שהתניעה את מהפכת התשלומים בנייד בישראל, לפתרון המועדף על מי שרוצה להעביר כסף לחברים. כי מה יותר פשוט מלהעביר כסף באופן מיידי לאנשי הקשר שלכם? אחרי שגם בעלי מקצוע רבים בחרו ב-bit לצורך קבלת כספים מלקוחות, הגיע תורן של החנויות להיכנס לתמונה (או ליתר דיוק, לנייד).

במקום להיסחב עם ארנק כבד או להעביר את התור לקופות בניסיונות שחזור של הקוד הסודי, אפליקצית bit יכולה לשמש אתכם גם בחנויות! איך זה עובד?  אם יש לכם מכשיר אנדרואיד וכרטיס שתומך בשירות, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאפליקציית bit, להירשם לשירות "תשלום בנייד" ואתם מוכנים לצאת לדרך. בפעם הבאה שתגיעו לחנות, חפשו את סימן ה-NFC שיופיע על גבי קופות שתומכות בתשלום בנייד, שחררו את נעילת הטלפון, הצמידו את המכשיר למסוף במהלך ביצוע העסקה וזהו זה. הכי פשוט שיש. 


וזה ממש לא הכול!

אז תשלום מהנייד באמצעות חיבור כרטיס האשראי שלכם לאפליקציית bit הוא נוח, מהיר וחוסך לחץ מיותר בדרך לקופה, אבל יש לו עוד כמה יתרונות מרכזיים שמיועדים לעשות לכם חיים הרבה יותר קלים.
  • הוא הכי בטוח שיש – מעבר לעובדה שאתם כבר לא צריכים לחשוש אם איבדתם את הארנק, התשלום מבוסס על טכנולוגיית EMV ועומד בתקן לעסקאות בטוחות ומניעת הונאות. בנוסף, לא ניתן להשתמש בשירות אם לא משחררים את נעילת הנייד, ולכן אתם לא מסתכנים שאדם אחר יבצע רכישה באמצעות המכשיר שלכם. אם אין לכם נעילת מסך, תידרשו להזדהות על ידי הקלדת הסיסמה הקבועה שלכם ב-bit או באמצעות זיהוי אצבע/פנים.
  • אפשר להשתמש בו גם בחו"ל – התשלום באמצעות bit מבוסס על תקן בינלאומי של ויזה ומאסטרקארד. מה זה אומר? שאם עד היום הייתם רגילים לעשות שופינג בחו"ל עם כרטיס האשראי, תוכלו לעשות זאת גם עכשיו. בכל חנות בחו"ל שיש בה קופה תומכת ב-NFC, באמצעות הנייד וללא צורך בכרטיס פיזי. 
  • הוא אינו כרוך בעמלות מיוחדות – מדובר בעסקת אשראי רגילה, כך שלא נלוות אליה הפתעות (בכפוף להסכם ההנפקה של כרטיס האשראי שלכם).
  • כל ההוצאות שלכם מרוכזות במקום אחד– בתשלום ללא מגע באמצעות bit קל יותר לבצע רכישות, וגם לעקוב אחר ההוצאות בכרטיס האשראי. כל עסקה שתבצעו בשיטת תשלום ללא מגע בנייד, תופיע גם בדף הבית של אפליקציית bit.  

ועדיין לא דיברנו על זה שאפשר ליהנות מתשלום בנייד בקלות, אפילו אם כרטיס האשראי שלכם לא נמצא ברשימת הכרטיסים התומכים בשירות. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין כרטיס אשראי bitcard ולהכין את הארנק לעובדה שהוא יוכל לנוח בבית בתקופה הקרובה. 


לפרטים נוספים על תשלום עם bit בנייד לחצו כאן 
 

חשוב לדעת

  • תשלום ללא מגע במכשירי אנדרואיד תומכים ובכרטיסי חיוב שאושרו לשימוש.  כפוף להסכם ההנפקה ולתנאי השימוש בכרטיס ושל bit.
  • bitcard- אי עמידה בפירעון ההלוואה (או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי), עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה מעמיד האשראי: כרטיסי אשראי לישראל בע"מ (כאל). הנפקה ע"י כאל ע"פ שיקול דעתה ובאחריותה. על ההנפקה והשימוש בכרטיס יחולו "תנאי הסכם ההצטרפות לקבלת כרטיס אשראי" של כאל.