חוויית תשלום פשוטה ונוחה עם כרטיס האשראי של בנק הפועלים
חוויית תשלום פשוטה ונוחה עם כרטיס האשראי של בנק הפועלים

שירות Apple Pay

שירות Apple Pay


Apple Pay היא הדרך הפשוטה והנוחה לשלם בחנויות עם מכשיר האייפון או שעון Apple watch שברשותכם וכרטיס האשראי של בנק הפועלים. 

ניתן להשתמש ב-Apple Pay במכשירים תומכים בכל מקום בו מופיעים הסימנים  apple pay   apple pay

נח לשלם באמצעות Apple Pay גם באפליקציות ואתרי אינטרנט, לביצוע התשלום- עליכם לבחור באפשרות Apple Pay בהגעה לקופה, ולאשר את התשלום באמצעות זיהוי פנים או זיהוי אצבע.

ניתן לעדכן את כרטיס האשראי של בנק הפועלים שברשותכם ב-Apple Pay בתהליך קצר ומהיר באפליקציית בנק הפועלים: 
 • אם אתם גולשים ממכשיר מותאם:
  - לעדכון כרטיס האשראי של בנק הפועלים באפליקציית בנק הפועלים לחצו כאן
  - לעדכון הכרטיס ישירות ב- Apple Pay לחצו כאן
 • אם אתם גולשים מהמחשב האישי: 
  עליכם להיכנס בנפרד ממכשיר תומך בהורדת Apple Pay לאפליקציית בנק הפועלים או ישירות לארנק מהגדרות המכשיר ולהזין את פרטי כרטיס האשראי של בנק הפועלים שברשותכם.
מדריכים שימושיים

חשוב לדעת

 • בכפוף לתנאי השימוש של Apple Pay, לתנאי מנפיק כרטיס האשראי ולכל דין. 
 • הטבת שובר בסך 50 ש"ח ברשתות יינות ביתן, מגה בעיר, מגה מרקט, ביתן מרקט ושוק מהדרין ל-10,000 הלקוחות הראשונים שיבצעו את התשלום הראשון באמצעות ארנק Apple pay , עם כרטיס אשראי של בנק הפועלים, בתקופת המבצע 11-26.8.21 או עד גמר המלאי, לפי המוקדם. כפוף לתקנון המבצע המפורסם באתר הבנק. מימוש ההטבה בכפוף לתנאי המימוש של בית העסק- קבוצת ביתן. מימוש השובר עד ל 15.10.21, מוגבל למימוש אחד לכרטיס.
  ניתן לממש את ההטבה פעם אחת בלבד במסירת הקוד שישלח לזכאים בסמס.השובר אישי ואינו ניתן להעברה ו/או להמרה למזומן ו/או לכל אמצעי תשלום אחר שווה כסף. במקרה של אובדן/השחתה/גניבה לא תתבצע החלפה/ זיכוי או פיצוי. שובר פגום/מזוייף לא יכובד ולא תהיה ללקוח כל טענה, דרישה ו/או תביעה כנגד קבוצת ביתן.
  הבנק אינו אחראי לטיב המוצר ו/או השירות. הבנק רשאי להפסיק ו/או לשנות את תנאי המבצע. השימוש ב-Apple Pay ומתן ההטבה כפוף לתנאי השימוש ולכל דין לתקנון המלא לחצו כאן
 • לתקנון מבצע הצטרפות 20 ש"ח לזכאים לחצו כאן