בנק הפועלים ומכון היצוא יובילו את המשלחת העסקית הרשמית לאיחוד האמירויות בפסגת BEYOND BUSINESS

 

3.11.20


בתחילת חודש דצמבר תיערך הפסגה העסקית הראשונה הרשמית בין ישראל לאיחוד האמירויות.

200 יזמים ויזמיות מובילים מישראל, אנשי ונשות חדשנות, מדע ועסקים ישראלים, בטיסה ישירה ת"א-דובאי, ב-4 ימים של מפגשים וסיורים עם גורמי ממשל, אנשי השקעות, פיננסים, חדשנות והייטק מקומיים.

במסגרת פסגת העסקים יתקיים ״יום ישראל״ מיוחד בתוך שבוע הטכנולוגיה של איחוד האמירויות  GITEX, הכנס הטכנולוגי הגדול ביותר בעולם הנערך השנה, ומפגשי B2B לחברות בארגון מכון היצוא.

מכון היצוא ובנק הפועלים הוציאו "קול קורא" לחברות להשתתף במשלחת, ב-4 נושאים עיקריים שהוגדרו ע"י הצד השני כמעניינים עבורם לשיתוף פעולה. בנושאים אלו ייערכו סיורים ומפגשים המותאמים לחברות הישראליות. 
  • מסלול פיננסיים: בנקאות, ביטוח,Insure-Tech, Payments, Fintech 
  • מסלול חדשנות: הייטק, אקדמיה, סייבר, קרנות השקעה 
  • מסלול HealthCare & Med-Tech 
  • מסלול Food Security: טכנולוגיות חקלאות, מים, אנרגיה
הכנס ייערך בשיתוף גורמים מקומיים של איחוד האמירויות בהם ארגון Dubai World Trade Center.

מנכ"ל בנק הפועלים, דב קוטלר: ״אנו פועלים לקדם את הסכם השלום ההיסטורי עם האמירויות, ולהפוך את שיתוף הפעולה הכלכלי והמסחרי מחזון למציאות. במשלחת זו אנו מבקשים להעניק ליזמים ולעסקים הישראליים אופק של צמיחה אקספוננציאלית ושגשוג ברי קיימא, במיוחד על רקע המשבר הכלכלי העולמי. פתיחה של שווקים חדשים ושותפויות חדשות יביאו ליצירה של מקומות עבודה ולהאצת הצמיחה במשק. 
תעשיית ההיי טק הישראלית הינה מהמובילות בעולם והיא מעוררת עניין רב גם בקרב האמירתיים. כבנק המוביל בישראל, אנחנו מבקשים לסייע ללקוחות הישראלים לפרוץ דרך ולהרחיב את עסקיהם באיחוד האמירויות באמצעות מפגשים בלתי אמצעיים בתחומי החדשנות, הפינטק והפיננסים״. 

יו"ר מכון היצוא, אדיב ברוך: "האירוע העסקי המשמעותי הראשון בין ישראל לאמירויות הוא עוד נידבך בפעילות המשותפת הענפה שנבנית בימינו בין שתי המדינות. אני סמוך ובטוח כי שיתוף פעולה זה יביא  למימוש הפוטנציאל העסקי הגלום בפתיחת הקשרים הבילטרלים בין ישראל לאמירויות.
האירוע שיתקיים בתערוכת GITEX הוא הזדמנות יוצאת דופן לתעשיית הטכנולוגיות הישראלית, בפעם הראשונה יתקיימו מפגשים עסקיים פנים מול פנים מול גורמים פוטנציאלים באמירויות. מכון היצוא בשיתוף עם מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ומשרד החוץ ימשיכו לבנות את התשתית המקצועית ביותר שמקדמת את החברות הישראליות בשוק האמירתי". 

לפרטים נוספים יש לחפש "המשלחת העסקית לדובאי".