הגיע הזמן לאתר חדש לעסק, כך תמקסמו מכירות!
הגיע הזמן לאתר חדש לעסק, כך תמקסמו מכירות!
הגיע הזמן לאתר חדש לעסק, כך תמקסמו מכירות!


אתר אינטרנט המציע מכירה מקוונת מאפשר להרחיב את מעגל הלקוחות של העסק ומעניק להם אפשרות לרכוש בזמן ובמקום הנוחים להם. כשחושבים על הגדלת מכירות, באופן טבעי חושבים על פרסום, אבל רגע לפני שמגיעים לקוחות חדשים לאתר, חשוב שגם האתר עצמו יעודד רכישה, ייצור חוויית קנייה ויאפשר לכם למקסם מכירות. בנק הפועלים, המעוניין לתמוך בלקוחותיו, חבר לחברות מובילות כגון Google ,Wix ,Fiverr ,Easy ו Gett Delivery, מציעים ללקוחות הבנק בימים אלה מגוון פתרונות לקידום העסק בתקופה מורכבת זו. 


מעוניינים לפתוח אתר לעסק? הנה 5 דרכים למקסם מכירות באתר וליצור חוויית קנייה איכותית עבור הלקוח
1
תמונה איכותית מעצימה את המוצר
אתם גאים במוצר שלכם והשקעתם בו הרבה, לכן כדאי שגם תציגו אותו בדרך הטובה ביותר.
חשוב שהתמונות המציגות את המוצרים יהיו באיכות גבוהה וידגישו את הייחודיות של המוצר.
תמונות איכותיות יעצימו את המוצר ויצרו אצל הלקוח התרגשות לקראתו.
אם מדובר במוצר מורכב, מומלץ להציג אותו במספר תמונות, כדי לאפשר ללקוח להתרשם ממנו כמה שיותר, ולא פחות חשוב, להבין מה הוא עתיד לרכוש.
אם אתם לא מסתפקים בתמונות סטטיות, אפשר להציג את המוצר גם בסרטון!
אתם ממש לא חייבים להיות תסריטאים בשביל זה. אפשר להיעזר בכלים דיגיטליים חכמים ופשוטים. למשל, אם בניתם את האתר שלכם באמצעות Wix, תוכלו ליצור סרטונים מרשימים בעזרת כלי דיגיטלי הנקרא Wix Video Maker.
2
תנו כבוד לעגלת הקניות!
לאחר שלקוח הוסיף פריט לעגלת הקניות, כדאי להבליט את העגלה כדי להראות לו שהפריט עודכן. אפשר להבליט את אייקון העגלה באמצעות שימוש בצבעים המנוגדים לרקע של האתר.
3
צרו קולקציה
לדוגמא בחנות תכשיטים, ניתן ליצור קולקציית טבעות, צמידים, שרשראות וכדומה. זה גם מראה את מלוא המבחר מהמלאי שאתם מציעים וגם מאפשר ללקוח לחפש ולהשוות בקלות בין מוצרים דומים מאותה קולקציה וכך משפר את חוויית הקנייה.
4
עזרו ללקוחות שלכם לפתור התלבטויות, בקלות
לפעמים, לפני ביצוע רכישה באתר, עולות אצל הלקוח שאלות שיכולות להשפיע על החלטת הקנייה שלו. חלק מהשאלות הן שאלות נפוצות שהתשובות עליהן ידועות מראש.
על ידי יצירת עמוד עם תשובות לשאלות נפוצות, הלקוח יקבל את המידע שחיפש וזה יכול לתמוך בהחלטת הקנייה. אתם גם יכולים להיות בקשר ישיר עם הלקוחות דרך תיבת צ'ט באתר. למשל ב-Wix, יש יישום שנקרא Wix Chat, שמאפשר ללקוחות הגולשים באתר ליצור איתכם קשר ולקבל מכם מענה בזמן אמת.
5
קנה עכשיו!
ניתן להבליט את כפתורי ההנעה לפעולה הנמצאים באתר, באמצעות שימוש בצבעים וגדלים שיכולים למשוך את תשומת לב הלקוח. כדאי לוודא שעיצוב כפתורי ההנעה לפעולה לא מתנגש עם עיצוב האתר. בנוסף, חשוב שהטקסט שמופיע על הכפתור יהיה ברור ותמציתי.
אם אתם מעוניינים לבנות אתר למכירה מקוונת, לבנק הפועלים ול-Wix יש הטבה מיוחדת עבורכם.
לצפייה בהטבה >> לחצו כאן