הצעד הראשון לעצמאות כלכלית

פתיחת חשבון בנק

פתיחת חשבון בנק

לחסוך כמו גדולים
לחסוך כמו גדולים
ליהנות מהטבות שוות
ליהנות מהטבות שוות
לפתוח חשבון ב-7 דקות
לפתוח חשבון ב-7 דקות

דמי כיס שקיבלתם מההורים, כסף שהרווחתם תמורת דוג-ווקינג או בייביסיטר, כסף שהתחלתם להרוויח מערוץ ביוטיוב...

לא משנה באיזו דרך, סוף סוף הגעתם לשלב שבו יש לכם כסף שהוא אך ורק שלכם. השאלה היא, מה הכי כדאי לעשות איתו?

חוסכים כמו גדולים

פתיחת חשבון בנק תאפשר לכם להתנהל עם הכסף שלכם באופן עצמאי, ולהיות פחות תלויים בהורים. בנוסף, תוכלו להפקיד בו את דמי הכיס או המשכורת שלכם, ולהתחיל לחסוך. רוצים לצאת לטיול לפני הגיוס? להוציא רישיון נהיגה? לקנות סמארטפון? בעזרת חשבון בנק תוכלו להתחיל לחסוך באופן מסודר, כך שתדעו כמה אתם חוסכים בכל חודש, וכמה כסף תקבלו בסיום תקופת החיסכון. אם קיבלתם סכום כסף משמעותי, כמו מתנה ליום ההולדת, תוכלו להוסיף גם אותו לחיסכון שלכם.
 

הדרך החדשה לעשות שופינג

אם תפתחו חשבון בנק, תיהנו מיתרון משמעותי נוסף, כרטיס חיוב מיוחד שאיתו תוכלו לעשות קניות בחנויות, וכמובן, גם אונליין.
 

הגיל שבו אפשר להתחיל

אפשר לפתוח חשבון בנק החל מגיל 14. אם אתם בני 16-14, תצטרכו להגיע לבנק עם אחד ההורים, שיביא איתו את תעודת הזהות שלו עם הספח הנלווה, וגם תמונת פספורט שלכם. החל מגיל 16 תוכלו לפתוח חשבון בנק באופן עצמאי, אם תגיעו לבנק עם תעודת הזהות שלכם.
 

קצרים בזמן? אצלנו תוכלו לפתוח חשבון בנק בדיגיטל בכ-7 דקות בלבד, בלי להגיע לסניף.

לאחר פתיחת החשבון באמצעות אפליקציית פועלים OPEN, תיהנו משירות מקצועי בכל הערוצים: סניפים, אתר, אפליקציות, שירות טלפוני ועוד.

החלטתם לפתוח חשבון? 

בפתיחת חשבון אצלנו תקבלו הטבות שוות במיוחד, כמו חשבון ללא עמלות עו״ש מרכזיות. כלומר, לא תשלמו עמלות על פעולות כמו משיכה מבנקט, הפקדת צ׳ק, משכורת ועוד. כמו כן תוכלו להזמין כרטיס מאסטרכארד דיירקט בינלאומי משלכם, איתו תוכלו לשלם בחנויות, למשוך כסף בארץ ובחו״ל ולעשות קניות אונליין.
 
בנוסף, תיהנו מאפליקציה לניהול החשבון, שתאפשר לכם להתעדכן במצב החשבון שלכם מהנייד, בכל זמן ומכל מקום. אם שכחתם את הכרטיס בבית ונתקעתם בלי מזומן, תוכלו להזמין מזומן באפליקציה ולמשוך אותו מהבנקט הקרוב. ואם תרצו להעביר כסף לחברים, תוכלו לעשות זאת עם אפליקציית bit במהירות ובקלות, ללא צורך להיכנס לחשבון. 


חשוב לדעת

  • פתיחת חשבון מקוון מותנית בבדיקה ובקרה של הבנק על פי סדרי עבודתו ואישורו ובכפוף לתנאי הבנק.
  • 100% הנחה מעמלות בסיסיות בעובר ושב המבוצעות על ידי פקיד או בערוץ ישיר ופטור מדמי ניהול מינימליים. פרטים מלאים בתעריפון הבנק ומסמכי ההצטרפות למועדון.
  • קבלת כספים באמצעות bit עשויה להיות כרוכה בתשלום לפי ההסדר שבין מקבל הכספים לבין המוסד בו יופקדו.