מכל מקום, בכל זמן, בלחיצת כפתור:
כך תהפכו את החוויה הבנקאית שלכם לדיגיטלית

מכל מקום, בכל זמן, בלחיצת כפתור: כך תהפכו את החוויה הבנקאית שלכם לדיגיטלית


אילו פעולות זמינות לכם מכל מקום, איך נראית המהפכה בעולם והאם ידעתם שתוכלו לחסוך כך כסף? כל מה שאתם צריכים לדעת על הבנקאות הדיגיטלית המתקדמת של בנק הפועלים

 

עכשיו, כשסוף סוף נראה שאפשר לראות את החיים שאחריה, אפשר להסתכל על תקופת הקורונה גם כקטליזטור של תהליכים גדולים. כך, למשל, אחרי שנים שבהן עלה הצורך בשינוי מבנה מקום העבודה וגמישות גדולה יותר באיזון בית-עבודה, גילינו שאנחנו יכולים לעבוד היטב גם מהבית. שינוי דומה התרחש גם בבנקאות הדיגיטלית – גם כאן מדובר בתהליך שהחל עוד הרבה לפני המסכות והריחוק החברתי, אבל הפך לדרך חיים של ממש במציאות העולמית החדשה.


מחקר שערכה ענקית הבנקאות האמריקנית Chase JP Morgan בתחילת השנה, בקרב 1,500 לקוחות בנק שונים בין הגילאים 18-65, גילה כי הבנקאות הדיגיטלית הפכה לסביבה הבנקאית העיקרית שלהם. ארבעה מתוך חמישה לקוחות העידו כי הם מעדיפים לנהל את ענייניהם הכלכליים באופן מקוון ולא אישי; 89% מלקוחות הבנק ו-85% מלקוחות הבנקים המתחרים הרגישו שהם חוסכים זמן על ידי פנייה לבנקאות דיגיטלית;  70% טענו כי הם מרגישים בטוחים להעביר כספים באמצעות אפליקציות תשלומים ישירות מאדם לאדם או מאדם לבית עסק. 

המהפכה הזאת מתאפשרת בזכות כלים טכנולוגיים מתקדמים, שמאפשרים ללקוחות לבצע מגוון פעולות עצום מכל מקום ובכל זמן, בצורה קלה, נוחה ונגישה. בנק הפועלים, כיאה לבנק הגדול במדינה, נמצא בחזית המהפכה הזאת. מיליוני לקוחות הבנק כבר מבצעים את הפעולות הפיננסיות שלהם בכלים הדיגיטליים שלנו, ואפליקציית הבנק נבחרה ל״מוצר השנה״ 2021 בקטגוריות האפליקציה הבנקאית וקטגוריית אפליקציות ושירותים, במסגרת תחרות BRAVO.

 אייקון 

מה יוצא לכם מזה?


האתרים והאפליקציות שלנו נוצרו במחשבה על חוויה כוללת. המשמעות היא שכולם ״מדברים״ בשפה פשוטה וברורה, נגישים מכל מקום וידידותיים למשתמש. 

לא משנה אם אתם עם הקפה של הבוקר,  ברכבת או בערב מול הנטפליקס – הבנק שלכם תמיד זמין ותמיד במרחק נגיעה. יתרה מכך, בנק הפועלים מציע עמלות נמוכות יותר בביצוע פעולות בנקאיות בערוצים ישירים בהשוואה לסניפים, כך שבביצוע פעולות בנקאיות באפליקציה או באתר – אתם גם חוסכים בעמלות. 

הפרטיות והבטיחות שלכם ושל המידע הבנקאי שלכם נמצאים בחשיבות העליונה ביותר מבחינתנו. השקענו ואנחנו ממשיכים להשקיע מאמצים ומשאבים רבים כדי לספק גלישה בטוחה, מתקדמת וחסויה. כדי להשיג את המטרה הזאת אנחנו נעזרים בשיטות אבטחת מידע מתקדמות, טכנולוגיות ואנושיות. 
לבסוף, בבחירה בבנקאות דיגיטלית כולנו תורמים למטרה אנושית נעלה. ממלאים פחות טפסים, מנהלים רישום בפחות ניירת ועוד וכך, מפחיתים זיהומים ומגנים על הסביבה. 
 אייקון 

אילו פעולות אפשר לבצע באתר ובאפליקציית הבנק?

הגרסה הדיגיטלית של הבנק מאפשרת לכם לבצע מגוון רחב של פעולות. אלו הנפוצות ביותר מבניהן:


1.    העברת כספים גם ללקוחות הבנק וגם ללקוחות בנקים זרים בארץ ובעולם
2.    הפקדת צ'קים באפליקציה
3.    בקשת הלוואה
4.    קנייה ורכישה של ניירות ערך
5.    ביצוע תשלומים למוסדות
6.    הזמנת כרטיס אשראי
7.    הזמנת מט"ח לקראת טיסה לחו"ל
8.    הזמנת תור לסניף הפיזי
 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכת הדיגיטל של בנק הפועלים, לקחת את הבנק אתכם לכל מקום ולבצע מגוון רחב של פעולות ושאילתות מידע בנוחות ובמהירות. היכנסו לאתר הבנק, או הורידו את האפליקציה ותתחילו לנהל את חשבונכם גם באונליין.   

חשוב לדעת

  • המידע אינו מהווה ייעוץ.
  • השירותים הינם בכפוף לתנאי הבנק והשירותים השונים, והוא רשאי להפסיקם, לשנות את תנאי השירות ו/או את אופן ביצוע הפעולות הבנקאיות, בכל עת לפי שיקול דעתו.