ייעוץ פנסיוני עם שינוי המצב המשפחתי

ייעוץ פנסיוני עם שינוי המצב המשפחתי

שינויים בחיים

שינויים במצב המשפחתי, כגון חתונה, הולדת ילדים, גירושין - הם דוגמאות למצבים שבהם מומלץ לשקול ביצוע התאמות ועדכונים של התוכניות הפנסיוניות והכיסויים הביטוחיים.

לדוגמא, עם הרחבת התא המשפחתי, עולה הצורך להבטיח את עתידם של בני המשפחה. בהקשר זה, כדאי לוודא שקצבת השארים תכסה את כל צורכיהם, ולשקול לבצע התאמות ברכיב ביטוח השארים ככל שנדרש. מאידך, כאשר הילדים גדלים או כשחל שינוי במצב המשפחתי, מומלץ לבצע התאמות בכיסויים הביטוחיים כדי לוודא שההפקדות הפנסיוניות מנותבות לצרכים הנכונים ולא מושקעות בכיסויים מיותרים ויקרים.
שוק ההון

תחזוק החיסכון הפנסיוני

החיסכון הפנסיוני נועד לתת מענה לצרכים הכלכליים בגיל פרישה, ולספק הגנה ביטוחית מפני אירועים מסוימים. אולם במהלך החיים מתרחשים שינויים שיש להם השפעה משמעותית על מצבנו ועתידנו הפיננסי, ולכן מצדיקים ביצוע הערכה מחודשת של התוכניות הפנסיוניות, במטרה לבחון האם הן עדיין מתאימות למצב הנוכחי.
שוק ההון

ייעוץ להתאמת החיסכון הפנסיוני לצרכים החדשים

יועץ פנסיוני מקצועי יוכל לתת לכם תמונת מצב מדויקת באשר לגובה הקצבה שאתם צפויים לקבל בפנסיה, ולבצע את ההתאמות הנדרשות על מנת להתאים את תוכניות הפנסיה והכיסויים הביטוחיים שלכם לצרכים הפיננסיים העדכניים שלכם. 
הבהרה: הבנק אינו יועץ מס. האמור לעיל מהווה מידע והסבר כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ פנסיוני, ייעוץ השקעות או ייעוץ מס, ואינו תחליף לייעוץ אישי המתחשב בצרכיו המיוחדים של כל אדם. ייעוץ פנסיוני יינתן בכפוף לתנאי הבנק. ייעוץ פנסיוני לפרישה כרוך בעמלה כמפורט בתעריפון הבנק.