פועלים לנגישות ולהעצמת אנשים עם מוגבלות

פועלים לנגישות ולהעצמת אנשים עם מוגבלות

שירות שיוויוני לכל הלקוחות

אנו פועלים למתן שירות שוויוני לכלל לקוחותינו ולשיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות ושל היחס בחברה כלפיהם, בדגש על שיתופי פעולה ופרויקטים בתחומי העלאת המודעות, פיתוח מוצרים טכנולוגיים וקידום תעסוקת אנשים עם מוגבלות.

הסדרי נגישות

הסדרי נגישות

אנו מייחסים חשיבות רבה לכך שהשירות הניתן בסניפי הבנק יהיה נגיש, אדיב ומקצועי.
למידע נוסף על הסדרי הנגישות בבנק >
פועלים להגברת המודעות

פועלים להגברת המודעות

במסגרת הפעילות לקידום שילוב אנשים עם מוגבלות במרחב הציבורי, הוביל הבנק מספר מהלכים להגברת המודעות לנושא. בהקשר זה ניתן לציין את ההתחייבות לשלב אנשים עם מוגבלות בקמפיינים הפרסומיים של הבנק, את מהלך "הדלת פתוחה לכולם" בשילוב להקת ׳שלוה׳ אשר במסגרתו מעל 500,000 איש חתמו על אמנת השילוב, ותערוכת מכירת אומנות שהכנסותיה הוקדשו לטובת עמותת "כנפיים של קרמבו".
יזמות וטכנולוגיה

יזמות וטכנולוגיה

כחלק ממהלך רחב של רתימת תחום ההייטק והיזמות בישראל לעשייה חברתית, בדגש על תחום הנגישות, יצרנו מספר שיתופי פעולה:
  • מגמת נגישות באקסלרטור החברתי של ׳8200 אימפקט׳ – תמיכה וליווי סטרטאפים המפתחים פתרונות לשיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות.
  • שיתוף  פעולה עם ׳בית איזי שפירא׳ בהקמת מרכז החדשנות הטכנולוגית "טכנולוגיה מסייעת – גישה לכל".
  • שיתוף פעולה עם חברתWheelshare   לטובת הקמת מיזם להצבת עמדות להשאלת כסאות גלגלים ב-29 בתי חולים ברחבי הארץ, ללא תשלום.
תמיכה בעמותות

תמיכה בעמותות

אנו מקדמים הטמעת תוכניות נגישות בעסקים ומשקיעים במגוון רחב של עמותות וארגונים חברתיים הפועלים למען אנשים עם מוגבלות, כגון עמותת נגישות ישראל, בית איזי שפירא, עמותת אתגרים, וראייטי, בית שלוה, כנפיים של קרמבו, מרכז נא לגעת, בית הגלגלים, אקי"ם ועוד.
גיוון תעסוקתי

גיוון תעסוקתי

הבנק מעודד גיוס ושילוב של עובדים מאוכלוסיות הנמצאות בתת-ייצוג בשוק העבודה ומשקיע במגוון מיזמים לשילוב עובדים מכל שכבות האוכלוסייה. זאת מתוך הכרה בכך שפעילות זו לא רק תספק הזדמנויות לעובדים חדשים, אלא תהווה יתרון משמעותי בתחומי חדשנות ואף תייצר ערך מוסף לשאר עובדי הארגון.
הבנק מעסיק מאות עובדים בעלי מוגבלות ומנהל קשר שוטף עם מגוון משרדי ממשלה ועם גופי השמה רבים המתמחים בהשמת עובדים עם מוגבלות. כמו כן כאשר נקלט עובד חדש עם מוגבלות או במקרה שחל שינוי במצבו הבריאותי של עובד קיים, מבצע הבנק את ההתאמות הנדרשות בסביבת העבודה.
במסגרת מהפעילות השוטפת למימוש ומיצוי הפוטנציאל בקרב אוכלוסיות הנמצאות בייצוג חסר בשוק העבודה, פועל הבנק בשיתוף פעולה עם עמותות וארגונים ייעודיים, ומקיים פעילויות להטמעת תפיסת הגיוון בתרבות הארגונית.