פועלים לתעסוקה- תוכנית אימון אישית

בנק הפועלים בשיתוף עם עמותת חסדי לב מציגים את מיזם 'פועלים לתעסוקה' למען מאות אלפי מחוסרי העבודה בעקבות משבר הקורונה.

מגפת הקורונה משפיעה באופן ישיר ועמוק על כלל משקי הבית בישראל. 

נושא התעסוקה הפך למרכזי עבור שכירים ועצמאיים כאחד, שמוצאים עצמם ללא עבודה. מכה זו פוגעת בכל גיל ובכל מגזר ומשאירה אנשים רבים חסרי ביטחון כלכלי.  

מטרת המיזם הינה לתת ידע וכלים מקצועיים למי שפוטר ממקום עבודתו, למי שיצא לחל"ת ולא יודע האם יחזור ובאיזה תנאים, למי שמבקש לראות במשבר כהזדמנות לחשיבה מחודשת על תחום העיסוק שלו, על יוזמות חדשות או על יציאה ללימודים. 

'פועלים לתעסוקה', מסייע באמצעות תהליך מובנה שמתחיל באתר אינטרנט ייעודי בו יכולים הגולשים לעבור תהליך של אימון תעסוקתי: ללמוד על עולם התעסוקה החדש, מקצועות העתיד, מיפוי הכוחות העצמיים, חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, ראיון עבודה, בניית תוכנית לחיפוש עבודה ועוד. בנוסף, בסוף התהליך כל מי שירצה יוכל לקבל שיחת אימון תעסוקתי, ללא עלות כמובן.


תוכנית האימון כוללת את הצעדים הבאים:

1
לתכנן את העתיד התעסוקתי שלכם
כלים להתמודדות עם מציאות תעסוקתית חדשה ושינוי, עולם התעסוקה המשתנה, כלים לזיהוי כישורים אישיים, כלים למיפוי ואפיון מוטיבציות של מועמדים, המודל האישיותי של הולנד לבחירות מקצוע, כלים לבחירת העבודה הבאה וצרכים תעסוקתיים וסביבת עבודה.
2
לקבל כלים למציאת עבודה
מידע לגבי כלים לחיפוש עבודה החל מחברות השמה ועד לסוכנים חכמים לוחות דרושים, כלים לפנייה יזומה למעסיקים ונטוורקינג, כלים לבניית קורות חיים, כלים להצגה עצמית מוצלחת: נאום המעלית וכלים לראיון עבודה מוצלח.
3
לקבל מידע על פיתוח אישי ומקצועי
כלים להתמודדות מול אתגרים שמעכבים אותנו, מידע לגבי לימודים והכשרות, מדריך לאיתור מלגות ומידע על אפשרויות חדשות בתעשייה המתפתחת.
4
לקבוע שיחת אימון תעסוקתי ללא תשלום
אפשרות לקביעה של שיחת ייעוץ אישית בת 30 דקות עם יועץ תעסוקתי, ללא עלות.

מתחילים עכשיו בתכנית אימון אישית 

 

חשוב לדעת

  • יובהר כי הבנק אינו צד ו/או אחראי לשירותים הניתנים ע"י העמותות או מי מטעמן בכל דרך שהיא ו/או לכל בפעולה שתבוצע בקשר להם. 
  • אין לראות בתכנים המוצגים להלן משום ייעוץ או הכוונה או המלצה מטעם הבנק לביצוע פעולה/ות כלשהי/ן, ואין בהם כדי להוות תחליף לייעוץ אישי או מקצועי המתחשב בנתוניו האישיים של כל אדם.