כלים דיגיטליים לניהול העסק שיהפכו את החיים שלכם לקלים (ויעילים) יותר
כלים דיגיטליים לניהול העסק שיהפכו את החיים שלכם לקלים (ויעילים) יותר
כלים דיגיטליים לניהול העסק שיהפכו את החיים שלכם לקלים (ויעילים) יותר


ניהול עסק הוא משימה מורכבת, המשלבת עשייה במגוון תחומים: ניהול כספים, לוגיסטיקה, מכירות, שיווק ועוד. כמובן שמשימות מסוימות מוטב להפקיד בידיהם של אנשי מקצוע. אולם, ובמיוחד כשמדובר בעסק קטן, יש היבטים רבים בניהול העסק שאנו יכולים לקדם בעצמנו, ולהיעזר בכלים חכמים שיאפשרו לנו לעשות זאת ביעילות ובאופן איכותי. בנק הפועלים, המעוניין לתמוך בלקוחותיו, חבר לחברות מובילות כגון Google, Wix , Fiverr, Easy וGett מציעים ללקוחות הבנק בימים אלה מגוון פתרונות לקידום העסק בתקופה מורכבת זו.

 

הנה 3 כלים דיגיטליים חכמים שכדאי לכם להכיר: 

1
חשבונית ירוקה
כפי שכל בעל עסק יודע, זמן שווה כסף. ׳חשבונית ירוקה׳ היא תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות אונליין, שתחסוך לכם את הטרחה והזמן שכרוכים בהדפסת פנקסים, מילוי ידני של חשבוניות וקבלות, הצטיידות במעטפות ובבולים, שליחה בדואר וכו׳. בנוסף, תוכלו להפיק חשבוניות ולשלוח אותן בכל זמן ומכל מקום וגם לעקוב בצורה פשוטה וקלה אחר כל המסמכים שהפקתם בעבר ולוודא שניהול החשבונות בעסק מתבצע כמו שצריך. המסמכים שמפיקה התוכנה מעוצבים ומאושרים על ידי רשות המיסים הישראלית והחתימה הדיגיטלית מוכרת וחוקית בכל הרשויות. מעבר לזמן היקר שהשירות הזה יחסוך עבורכם, הוא גם ידידותי לסביבה, כך שזה Win-Win, לעסק שלכם ולכדור הארץ.
2
שירות Fiverr – מיתוג ושיווק העסק במחיר משתלם
מעוניינים בכרטיס ביקור לעסק? מחפשים מעצב גרפי או מתכנת עבור האתר שלכם? רוצים להפיק סרטון תדמית? בשונה ממה שאולי חשבתם, כל אלה לא חייבים לעלות לכם ביוקר, וגם נמצאים במרחק הקלקה מכם.
Fiverr היא זירת מסחר אינטרנטית שמחברת בין פרילנסרים ללקוחות מכל הארץ ומרחבי העולם. ל-Fiverr פונים עסקים שמחפשים שירותי עיצוב, בניית אתר, הפקת סרטונים, תרגום, תכנות, ושירותים מ-350 קטגוריות נוספות.
מעבר למחירים הנוחים ולמהירות של קבלת השירות, דרך Fiverr תוכלו להיחשף לאלפי בעלי מקצוע מכל תחום, לעיין בתיק העבודות שלהם ולהתרשם מהדירוג ומהביקורות שהם קיבלו מלקוחות.
3
Gett לעסקים - העסק יכול להתרחב באמצעות משלוחים
עסקים רבים בוחרים לנהל את שירות ההסעות והמשלוחים שלהם באמצעות חברות משלוחים, מתוך הבנה שהתנהלות כזאת תאפשר להם להתמקד במה שבאמת חשוב - קידום וניהול העסק. עם זאת חשוב מאוד להבין שמבחינת הלקוח שלכם, השליחות היא חלק בלתי נפרד מחוויית השירות שהוא מקבל מכם. כך למשל, אם לקוח הזמין מוצר באתר שלכם והמסירה שלו התעכבה, תיגרם לו אכזבה, כשמבחינתו זה בכלל לא משנה שהשליחות לא נעשית על ידכם אלא על ידי חברה אחרת. לכן, יש משמעות מאוד גדולה בבחירת חברת השליחויות שאיתה תעבדו. חברת ההסעות והשליחויות Gett מציעה שירות שליחויות מהיר ויעיל לכל רחבי הארץ המותאם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, וכולל, בין היתר, מערכת חכמה המאפשרת מעקב אחר החבילה שנשלחת, קבלת חשבוניות וקבלות במייל, הפקת דוחות והרשאות לעובדים ועוד.
בעלי עסק, אם אתם מעוניינים במחיר מיוחד ללקוחות בנק הפועלים לשירותי Fiverr או בניהול נסיעות ומשלוחים לעסק בקלות ובנוחות, לבנק הפועלים יש הטבות מיוחדות עבורכם, בכפוף לתקנון. 
לצפייה בהטבה >> לחצו כאן